PowerParts Blog

Aplikace požírající baterii

Tento název článku je možná přehnaný, ale za úroveň baterie jsou v našich telefonech odpovědné aplikace, které v mobilu používáme. Často i v době, kdy je sami nespustíme.

Technologie rychlonabíjení - 2. část - Apple fast charging a Adaptive fast charging.

Apple sníží ceny nových iPhonů. Důvodem je pokles prodeje.

Prodej IPhonů se stává faktem. Výrobce, který zaznamenal horší výsledky, zkouší hledat řešení. Jedním z nich je snížení cen telefonů ve světě (ve vybraných zemích).

Jak funguje technologie rychlonabíjení „Fast charging“? 1. část

Procesory. RAMky. Displeje. Při výběru nového telefonu většina z nás myslí a hledí právě na tyto parametry.V průběhu posledních let se však mezi výběrové parametry začíná podstatně řadit také i tzv. fast charging, tedy rychlé nabíjení. A jak by ne. Kdo má čas a chuť čekat několik hodin, než se mu nabije telefon, když jej může mít plně nabitý již za několik minut?

Zabezpečuje ochranné tvrzené sklo dostatečně display mobilního telefonu?

Mnohem častěji se v nabídkách internetových obchodů s příslušenstvím k mobilům objevuje ochranné tvrzené sklo, které má chránit displej mobilu před poškozením nebo poškrábáním. Má jeho zakoupení smysl, když se výrobci telefonů předhánějí, aby displeje byly sami o sobě odolné proti tomu, co z našimi mobily děláme? A pokud ano, tak jak vybrat to nejlepší? Dnes se zaměříme právě na toto téma.

Power Banky - nejlepší zdroj energie na cesty

Powerbank tedy energetická banka je externí baterie, která funguje stejně jako nabíječka. Její největší výhodou je mobilita, takže už nemusíte hledat zásuvky na cestách. Powerbanku je dobré nabít vždy před cestou. Její kapacita poté určuje, kolikrát s ní nabijete Vaše zařízení.

Co je USB-C aneb budoucnost v kostce

Poprvé se začal na nových zařízeních objevovat v polovině roku 2014 (např. na novém Mac Booku), od roku 2015 je USB-C mainstreamový standard. Více v článku.

Jak správně vybrat klávesnici k notebooku?

Vybrat správnou klávesnici může být poněkud obtížný úkol. V tomto článku vám s tím pomůžeme.

Jak správně vybrat nabíječku k notebooku?

Nevíte jako nabíječku zvolit k vašemu notebooku? Tento článek vám odpoví na všechny otázky.

Jak správně vybrat baterii k notebooku?

Tápete ve výběru správné baterie k notebooku? Tento článek vám vše objasní.