O nás

Naše společnost

PowerParts je nezávislý, specializovaný prodejce příslušenství k notebookům. Nabízíme nejkvalitnější produkty a nejspolehlivější dodavatele.

Víme, co prodáváme a nestydíme se za to. K celkovému procesu internetového prodeje máme odpovědný a vážný přístup– přesně takový, jaký bychom my sami očekávali jako klienti.

Specializujeme se na prodej a distribuci příslušenství k notebookům, zejména adaptérů, baterií a klávesnic. V naší nabídce máme výrobky originální a vysoce kvalitní, ale také levnější, náhradní produkty.

Víme přesně, jaké nebezpečí a pochybnosti vyplývají z nákupu přes internet, proto je snadné si nás ověřit a zjistit ocenění našimi maloobchodními klienty na světovém servisu ebay (bushii3euro) a českém aukro.cz (svetmovano_cz). Několik tisíc pozitivně oceněných transakcí.

Naše dodavatele jsme vybírali dlouhá léta, protože malá poruchovost námi prodávaných výrobků je pro nás nejdůležitější – méně reklamací od našich klientů znamená pro nás menší náklady a šance doporučení nás dalším zákazníkům.

Získané zkušenosti a velké množství realizovaných dodávek nám umožňuje garantovat Vám jistotu při transakcích a vysokou kvalitu nabízeného zařízení.Nesnažíme se být nejlevnější na trhu, našim cílem je rovnováha mezi cenou a poruchovostí (RMA 2010 <1 %).

Chtěli bychom dokázat pravdivost všeho, co jsme napsali, proto Vás zveme k nákupům. V případě jakýchkoliv pochybností při výběru správného adaptéru nebo baterie nás kontaktujte, jsme Vám k dispozici.

Vedeme prodej maloobchodní i velkoobchodní. Firmy a počítačové servisy mající zájem o navázání spolupráci zveme k seznámení se s podmínkami spolupráce -   Jak začít obchodní spolupráci?

Aukro prodej
Heureka prodej
Zbozi - prodej

Proč nakupovat právě u nás?

  • Jako přímý dovozce a distributor garantujeme konkurenční ceny produktů
  • Možnost vrácení nového, plnohodnotného zboží v termínu do 14 dnů od data nákupu
  • Expresní realizace objednávek (v případě objednání zboží do 13 hodin je objednávka realizována ve stejný pracovní den)
  • Výměna vadného nebo poškozeného výrobku ihned (v případě zjištění technické závady výrobku bude vyměněn za nový nejpozději druhý pracovní den ode dne dodržení zásilky)
  • Sledování postupu v realizaci objednávky pomocí Vašeho účtu na našem servisu
  • Řádná a odborná technická pomoc
  • Každý produkt koupený u nás je se zárukou
  • Zboží máme na místě a posíláme je z České republiky
  • Kupujíc u nás neriskujete, vyzkoušejte baterii během 14 dnů, pokud Vám nebude vyhovovat, odešlete ji nám a my Vám vrátíme peníze

Kde nás najít

Adresa

SvetMovano
nám. Žižkovo 998
Liberec
460 01

Kontakt

Tel: +420 702 829 235
Mail: info@powerparts.cz